Absorbent OILSORB

Absorbenti OILSORB kasutatakse randade, sadamate, avatud kanalite, kanalisatsioonide, tammide kaitsmiseks naftatoodete ja keemiliste vedelikega reostumise eest

Absorbent OILSORB on efektiivne ja kiiretoimeline vahend naftatoodete ja kemikaalide kokku kogumiseks nii kuivalt maalt kui veest

Absorbenti OILSORB kasutatakse keskkonna kaitsmiseks: naftatoodete ja keemiliste vedelikega toimunud avariide tagajärjel tekkinud reostuse likvideerimiseks, õlilaikude eemaldamiseks veepinnalt ja õlikile laialivalgumise tõkestamiseks

Biolagunevad

Ei nõua utiliseerimiseks suuri kulusid. Graanulid lagunevad maa sees aasta jooksul.

Ei upu vees

Tänu sellele on Oilsorb absorbent veekogude pinnalt naftasaaduste kogumiseks hea vahend.

On palju kasutusvaldkondi

Tõhus vahend naftatoodete ja kemikaalide kogumiseks nii maa kui ka vee pealt.

Kasutusvaldkond

Sadamad ja terminalid

Sadamad ja terminalid

Naftabaasides ja tanklates

Naftabaasides ja tanklates

Remonditsoonides

Remonditsoonides

Lindude ja loomade puhastamine naftareostusest

Lindude ja loomade puhastamine naftareostusest

Tootmises

Tootmises

Toote üldinfo

Meist

Eesti, Läti, Leedu, Soome, Valgevene ja Venemaa turul hoogsalt ja edukalt arenev ettevõtte OILSORB tegevusala on absorbendi ja absorbentfiltrite OILSORB tootmine. Ettevõte on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ja teeb edukalt koostööd naftatransiidi, keemia ja energeetika valdkonna ettevõtetega.

Absorbenti OILSORB kasutatakse edukalt naftatoodete ja kemikaalidega toimunud avariide korral sadamates, naftaterminalides, bensiinijaamades ja päästeametis. Ettevõtte spetsialistidel on absorbendi, absorbentpoomide ja teiste toodete kauaaegse kasutamise kogemused naftatoodete ja keemiliste vedelike laialivalgumiste likvideerimisel, heitvee puhastamise absorbentfiltrite projekteerimises ja paigaldamises. Meie tähtsamate projektide seas on absorbentfiltrite paigaldamine Muuga sadama konteinerterminalile 2000. aastal, Kreeka tankeriga ALAMBRA toimunud avarii tagajärgede likvideerimine, naftatoodete laialivalgumise kõrvaldamine VKG OIL AS-is, Purtse jõe ja Soome lahe reostuse ärahoidmine 2003. aastal, absorbendi OILSORB tarnimine Venemaa eriolukordade ministeeriumi Kertši väina ökokatastroofi lokaliseerimiseks 2007. aastal.

Meie eelis konkurentide ees on paindlik hinnapoliitika ja tellimuste kiire täitmine ning mis kõige tähtsam - absorbendi OILSORB unikaalsed omadused:

  • on lihtne kasutamisel;
  • kõrge neelduvus;
  • kahjutus;
  • tulekahjukindel;
  • ujuvus;
  • laguneb bioloogiliselt looduses.

Meie ettevõtte põhimõtteks on oma tarnekohustuste kvaliteetne ja õigeaegne täitmine. Oleme teie usaldusväärse abiline ja partner.

Viktor Boriskin
tehniline direktor

Georgi Bešenkov
Finantsdirektor

Meie partnerid

Meie kliendid ja partnerid on Euroopa, Venemaa ja SRÜ riikide suurimad ettevõtted ja riiklikud organisatsioonid nagu Viru Keemia Grupp, Statoil, Lukoil, Alexela, Eesti Energia, Pulkovo lennuväli, Domodedovo lennuväli, Venemaa Raudteed, Venemaa eriolukordade ministeerium ning paljud teised. Meid seob aastatepikkune viljakas koostöö. Ühiste jõududega püüame minimeerida kahju, mida teevad loodusele naftatoodete jäätmed ja naftatooted ise.

partneri.jpg

Tagasiside

Tel +372 5201817

E-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kontakt

Ehitajate tee 7b

Kohtla-Järve 30328

Eesti Vabariik

Juriidilised andmed

Reg nr 10054959

KMKR nr EE100163290

Kasulik info