filter1.jpg
filter2.jpg
filter3.jpg

Absorbent - filter naftasaadustega reostunud heitvee puhastamiseks puhastusseadmetes

Absorbent - filter OILSORB kujutab endast vertikaalselt paigaldatavat lameda või ümara läbilõikega filtreerivat elementi, mis on täidetud üliefektiivse absorbendiga, mille imamismaht on 17kg naftat 1kg absorbendi kohta.

Filtreid kasutatakse filtrikaevudes pärast naftatoodete ja muda gravitatsioonilisi eraldajaid naftatoodetega saastatud vihmavee ja teiste heitvete puhastamiseks tootmises, tanklates, autopesulates, bussiparkides ja töökodades.

Meie tehnoloogia võimaldab valmistada eri läbilõike ja kõrgusega filtreerivaid elemente, mis võimaldab neid paigaldada mis tahes mõõtmetega heitveekaevudesse.

Filtreerivaid elemente toodetakse puhastuse kahe staadiumi jaoks.


Esimene staadium - polüpropüleeni- ja polüetüleentäitega filtrid on suspendeeritud osakeste kinnipidamiseks. Need filtrid töötavad suurepäraselt naftapüüdurites seal, kus kasutatakse nn rasket masuuti, mille erikaal on umbes 1 ja mis ei püsi alati vee pinnal.

Teine staadium - absorbendiga OILSORB täidetud filter.Antud filter on mõeldud vees lahustunud naftatoodete ja kemikaalide kinnipidamiseks.

Naftatoodete ning keemiliste vedelikega reostunud pinnavesi ja heitveed, läbides eelmainitud kaks staadiumi, puhastuvad täielikult järgmiste kontsentratsioonideni:

  • suspendeeritud osakesed – kuni 25mg/l;
  • naftasaadused ja keemilised lisandid – 1 - 5mg/l.

Pakume tellijatele järgmiste teenuste kompleksi:

  • seadmete projekteerimine;
  • filtrite paigaldamine;
  • ekspluatatsiooni järelevalve;
  • filtrite vahetamine;
  • kasutatud filtrite utiliseerimine.

Filtreeriv element on valmistatud metallist või tugevast plastist. See võimaldab filtreeriva elemendi korpust mitu korda kasutada (vahetada tuleb vaid täidet), mis vähendab märgatavalt filtri hoolduse ja vahetamise kulusid.

Tagasiside

Tel +372 5201817

E-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kontakt

Ehitajate tee 7b

Kohtla-Järve 30328

Eesti Vabariik

Juriidilised andmed

Reg nr 10054959

KMKR nr EE100163290

Kasulik info