Üldine tooteinformatsioon

OILSORB on maailmataseme kõrge tootlikusega absorbent, mida kasutatakse naftatoodetega avariide tagajärgede likvideerimiseks maal ja vees, õliplekide veepinnalt eemaldamiseks, pankade, sadamate, avatud kraavide, kanalisatsioonivõrkude, elektriseadmete ja kaablite kaitsmiseks, pumpade, ventiilide, äravoolutorude, mahutite jms naftareostustest ja keemikaalidest kaitsmiseks.

OILSORB on madala tihedusega, on kerge ja lihtne kasutamisel. Suure kapillaarmahtu tõttu on imendumine kiire ja efektiivne (ühe liitri absorbenti peale on 0,9 liitrit naftat). Ta on mittetoksiline, ei sisalda toksilisi aineid ega kahjusta keskkonda.

OISORB absorbenti universaalsus seisneb selles, et ta ei upu vees ega ima vett ning teatud töötlusel on võimaline absorbeerida keemilisi lahuseid.
On olemas kaks võimalust graanulite utiliseerimiseks:

Põletamine

Pärast polüetüleenkottides naftatooteid sisaldavate graanulite kogumist põletatakse neid katlaruumides, moodustades vähesel hulgal ammoniaagi aure.

Pressimine ja matmine

OIsorb graanulid on hästi pressitatavad. Peale pressimist graanulites jääb 1,5% nagtatooteid. Vastavalt Euroopa standarditele on lubatud ladustada jäätmeid prügilasse koos naftasaaduste sisaldusega kuni 2,0%. Aasta jooksul on graanulid maapinnal biolagunevad.

Tagasiside

Tel +372 5201817

E-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kontakt

Ehitajate tee 7b

Kohtla-Järve 30328

Eesti Vabariik

Juriidilised andmed

Reg nr 10054959

KMKR nr EE100163290

Kasulik info